wyszukiwanie zaawansowane
Strona główna » KABLE » PatchCord śwaitłowodowy FC/PC 200 m.
PatchCord śwaitłowodowy FC/PC 200 m.

PatchCord śwaitłowodowy FC/PC 200 m.

Televes

Dostępność: Na zamówienie

Koszt wysyłki: od 22,00 zł Dostępne formy wysyłki dla oglądanego produktu:Odbiór osobisty w punkcie sprzedaży - 0,00 zł
Przesyłka kurierska - 22,00 zł

Numer katalogowy: 1645

Stan magazynowy:

Cena brutto: 902,00 zł

Cena netto: 733,33 zł

Produkt niedostępny

  • Opis produktu
Jednomodowe kable światłowodowe do łączenia elementów sieci, zazwyczaj z gamy LNB optycznego.
Wyposażone w ekranowaną rurkę ze stali nierdzewnej, która otacza włókno, ochraniający oplot aramidowy oraz osłonę LSFH, odporną na promieniowanie ultrafioletowe.

Dzięki osłonie ze stali nierdzewnej, kabel idealnie nadaje się do użytku na zewnątrz, a także pod ziemią, ponieważ został specjalnie zaprojektowany pod niekorzystne warunki atmosferyczne oraz uszkodzenia spowodowane przez gryzonie.


Cechy wyróżniające:
Małe tłumienie
Ochrona aramidowa i elastyczna rurka ze stali nierdzewnej
Wyjątkowa trwałość: elastyczna osłona ze stali nierdzewnej, która zapewnia doskonałą odporność mechaniczną i chroni włókno przed wszelkiego rodzaju agresją fizyczną: uderzeniami, ciągnięciem, deptaniem, ugryzieniem...


Ogólna charakterystyka:
Rodzaj włókna G.657A2
Osłona zewnętrzna LSFH z ochroną UV, kolor szary



Specyfikacja techniczna:
Typ włókna   sm_g657a2
##   OS1
Średnica rdzeń z włókna μm 9
Średnica płaszcz z włókna μm 125
Średnica powłoki włókna μm 250
Struktura kabla   napięty
Średnica struktury włókna mm 0,8
Średnica Powłoka zewnętrzna mm 3
Tworzywo Powłoka zewnętrzna   LSFH
Żel blokujący   Nie
Tłumienność 1310nm dB/km < 0,4
Tłumienność 1490nm dB/km < 0,4
Tłumienność 1550nm dB/km < 0,3
Straty wtrąceniowe w złączu 1 dB < 0,3
Straty wtrąceniowe w złączu 2 dB < 0,3
Straty odbiciowe w złączu 1 dB > 50
Straty odbiciowe w złączu 2 dB > 50
Rodzaj złącza optycznego 1   fc
Rodaj polerowanie (Złącza optycznego 1)   upc
Rodzaj złącza optycznego 2   fc
Rodaj polerowanie (Złącza optycznego 2)   upc
Długa przyczepność N 440
Elemento di rinforzo della struttura   Aramida_acero
Długa spłaszczenie (@100mm) N 1000
Min. kąt zgięcia mm 30
Temperatura pracy °C -20 ... 70

 
Pozostałe produkty z tej kategorii
Kabel HDMI/HDMI Slim 01,5 m. VAYOX 2.0V 4K UHD

Kabel HDMI/HDMI Slim 01,5 m. VAYOX 2.0V 4K UHD

29,00 zł brutto23,58 zł netto
Kabel HDMI/HDMI+filtr 01,8 m. LIBOX

Kabel HDMI/HDMI+filtr 01,8 m. LIBOX

19,90 zł brutto16,18 zł netto
Kabel HDMI/HDMI Slim 10 m. VAYOX 2.0V 4KUHD

Kabel HDMI/HDMI Slim 10 m. VAYOX 2.0V 4KUHD

56,00 zł brutto45,53 zł netto
Kabel przyłączeniowy TV 1.5m IEC Telmor

Kabel przyłączeniowy TV 1.5m IEC Telmor

19,00 zł brutto15,45 zł netto